خرید کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل
کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل
کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل
کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل
کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل

کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل


قیمت : 1,000,000 ریال


سایر محصولات

کرم گیاهی شارک پاور ساخت كمپاني بسيار معتبر و مشهور اينورما آلمان (Inverma Germany) (مخصوص مردان) می باشد که داراي تاييديه رسمي از وزارت بهداشت و درمان اتحاديه اروپا CE می باشد.

خرید کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل

کرم گیاهی شارک پاور ساخت كمپاني بسيار معتبر و مشهور اينورما آلمان (Inverma Germany) (مخصوص مردان) می باشد که داراي تاييديه رسمي از وزارت بهداشت و درمان اتحاديه اروپا CE می باشد. افزايش دهنده قوي , سريع و طولاني، افزایش مدت زمان نزديكي و ايجادكننده دير انزالي . افزايش دهنده دائمي قطر , كلفتي و سايز كلي آ.ل.ت تناسلي مردان بصورت دائمي و مادام العمر . افزايش دهنده مدت و ميزان نعـ.وظ (راست و شق شدن آ.لت) بصورت بسيار دلچسب و شيرين . روشن و سفيد كننده رنگ پوست آ.لت . افزايش دهنده حجم مني و ميزان پرتاب مني در هنگام انزال (بدليل دارا بودن مواد مغذي و گياهان تقويت كننده) . وهمچنين ميزان بالاي ويتامين اي (Vitamin E) موجود در كرم گياهي شارك پاور(Shark Power Cream) كه از طريق پوست آلـ.ت براحتي جذب سلولهاي آلـ.ت (Corpora Covernosa) ميگردد.با خرید یک کرم شارک پاور یک کرم دیگر نیز از ما جهت تکمیل دوره استفاده به صورت رایگان دریافت نمایید.توجه مهم : شارک فروخته شده توسط این شرکت وموجودی فعلی شارک آبی دارای بارکد تولید شده از کشور فرانسه ومعروف به شارک فرانسوی وبا در صد کارایی بسیار بالا با رضایتمندی مشتری در حد 100درصد میباشد .ساخت کارخانه اینورما در کشور آلمان روش استفاده : صبح و بعد از ظهر مقدار كمي از كرم را روي سطح آ.لت ماليده و حدود 5 دقيقه ماساژ داده تا جذب پوست آن گردد. نيازي به شستشوي آن نيست فقط هنگام نزديكي بهتر است آنرا بشوييد. دوره استفاده از اين محصول 8 الي 12 هفته ميباشد كه بر اساس آن بين 3 الي 10 سانت تغيير درسايز ايجاد و به همان نسبت تغيير قطر نيز مشاهده ميگردد. در موارد نظر سنجی میانگین این مقدار بین 5تا 18سانتیمتر حجمی گزارش شده است.این نظر سنجی در تاریخ 10 مهر ماه سال 1390 از 25نفر استفاده کننده این کرم توسط این فروشگاه انجام گرفته است.

کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل

  • بيشترين كاربرد جهت افزايش سايز و قطر آ.لت
  • بهترين نوع كرم جن.سي براي مردان با 5 كاربرد فوق العاده
  • 100درصد گیاهی و بدون هیچ گونه عوارض جانبی
  • افزایش مدت زمان نزديكي و ايجادكننده دير انزالي
  • افزايش دهنده دائمي قطر , كلفتي و سايز كلي آ.ل.ت تناسلي مردان
  • افزايش دهنده مدت و ميزان نعـ.وظ

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


فرم سفارش کرم گیاهی 2 عددی شارک پاور اصل

نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد