ژل لوبریکانت دکتر شیفل ضد عفونی کننده


قیمت : 600,000 ریال


سایر محصولات

شفاف-قابل حل در اب است و به جهت روان کنندگی در معاینات و عمل های جراحی زنان استفاده میگردد . مناسب برای انواع معاینات پزشکی توشه واژینال و رکتان-سونداژ-الکترو تراپیو…می باشد. بیش از ۷۰ درصد از زن و شوهر ها از ژل های لوبریکانت در حین رابطه استفاده می کنند . شما می توانید از تمام مزیت های رابطه ی جنسی بهره مند بشید و همزمان با استفاده از ژل های لوبریکانت ، احساس لذت بیشتری رو به خودتون و همسرتون هدیه بدهید .

ژل لوبریکانت دکتر شیفل ضد عفونی کننده

شفاف-قابل حل در اب است و به جهت روان کنندگی در معاینات و عمل های جراحی زنان استفاده میگردد . مناسب برای انواع معاینات پزشکی توشه واژینال و رکتان-سونداژ-الکترو تراپیو…می باشد. بیش از ۷۰ درصد از زن و شوهر ها از ژل های لوبریکانت در حین رابطه استفاده می کنند . شما می توانید از تمام مزیت های رابطه ی جنسی بهره مند بشید و همزمان با استفاده از ژل های لوبریکانت ، احساس لذت بیشتری رو به خودتون و همسرتون هدیه بدهید .این یک ژل برای نزدیکی از پشت (مقعد) و نزدیکی واژنال میباشد. ژل لیز کننده (لوبریکانت) با اثر فوق العاده ای که دارد در زمان نزدیکی از پشت حالت بدون دردی را ایجاد میکند و این باعث لذت بیشتر طرفین از رابطه خواهد شد. در این ژل هیچگونه مواد تاخیری استفاده نشده و هیچ عوارض ندارد.ژل لوبریکانت Beauty Skin بهترین انتخاب شما خواهد بود. این ژل Water Base است و مدت زمان زیادی موضع را لیز نگه میدارد.

ژل لوبریکانت دکتر شیفل ضد عفونی کننده

  • استفاده برای واژن / مقعد
  • بر پایه آب و لیز کننده بدون چربی
  • لیز کننده جداره واژن و مقعد
  • جلوگیری از زخم شدن
  • سازگار با انواع کاندوم
  • بدون عوارض

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد