قرص تاخیری وگادول 10 تایی

فروشنده : radikal

عکسقرص تاخیری وگادول 10 تایی
عکسقرص تاخیری وگادول 10 تایی
عکسقرص تاخیری وگادول 10 تایی

قرص تاخیری وگادول 10 تایی

درمان انزال زودرس با قرص دیر انزالی وگادول اصل جلوگیری و درمان دائمی زود انزالی ( انزال زود رس ) افزایش میل ، قدرت و کیفیت رابطه جنسی جلوگیری از انزال زود رس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت بدون عوارضی چون تپش قلب ، چاقی و اضافه وزن یا ناراحتی های پوستی و گوارشی و … افزایش شق شدگی و سختی آلت تناسلی هنگام نعوظ و تحریک جنسی تایید شده از طرف پزشکان و متخصصان تولید شده در مدرنترین لابراتوآرها دنیا بوسیله پرسنل متخصص تولید شده از بهترین نوع مواد طبیعی و بدون هیچگونه عوارض جانبی


بسیاری از مردان در هنگام رابطه خود با همسرشان از مشکل زود انزالی و انزال زودرس رنج می برند. انـزال زودرس بـه انـزالی غیر قابل کنترل و ناخواسته گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام رابطه جنسی و یا در مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک کم و خلاف میل فـرد انـجـام می گیـرد. به عبارت ساده تر انزال زود رس انزالی است که بر خلاف میل باطنی فرد و پس از مدت زمان بسیار کوتاهی رخ می دهد. ایـن مسئـلـه مـی تـواند بـاعث نارضایتی جـنسـی در هـر دو طــرف شـده و اضـطـراب نـاشـی از ایـن مشـکـل را بیشـتـر کنـد. انـزال زودرس یکی از متداول ترین نـارسایی های جنسی در مردان می باشد و ممکن است برای هر مردی در بعضی مراحل زندگی رخ دهد.


انزال زود رس باعث می شود که هر دو طرف به اندازه کافی از رابطه خود لذت نبرند.


مشخصات

  • تاخير 50 دقيقه اي
  • ساخت انگلستان
  • بدون عوارض
  • معتبرترين قرص و پرفروش ترين
  • توليد شده در مدرنترين لابراتوآرها دنيا بوسيله پرسنل متخصص
  • 10 تایی می باشد

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، قرص تاخیری وگادول 10 تایی، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.


مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


قیمت : 500000 ریال

فرم سفارش : قرص تاخیری وگادول 10 تایی

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس :
 
ایمیل :

استان :

شهر :

آدرس :

کد پستی :
 
تعداد :